10. Th Endurance kompletní

Stáj Karolína Zbraslav u Brna,

Jezdec Pavlína Pflugová 

kůň: Split - 1. vícemistr ČR 2011 na 90 km seniorů, 1 vicemistr ČR NA 122 km 2012 Most

 

10. Th Endurance kompletní

Stáj Karolína Zbraslav u Brna,

Jezdec: Karolína Pflugová

kůň: Karsen 1, mistr ČR 2011 na 80 km juniorů a mladých jezdců

Granule Th Endurance jsou určeny pro výživu špičkových vytrvalostní dostihových koní enduranci v dlouhodobé práci během sezony, nebo při sníženém dávkování mimo sezonu. Jsou rovněž vhodné pro koně s dlouhodobou postupnou zátěží, se specifickými nároky na celodenní připravenost, klidnou práci a snadnou ovladatelnost.

Obsahují v jedinečném optimálním poměru vysoký odíl komplexu EMAC, všechny potřebné živiny, všechny potřebné obiloviny, aktivní látky podorující růst svalové hmoty energie a všech živin. Jsou vhodné pro pracující koně s požadavkem na zvýšení osvalení a kondice při podmínce pravidelné práce. Prostřednictví granulí se u koní zvyšuje vytrvalost a kondice, snižuje se pocení koně při pravidelné práci.

Před a během dlouhodového závodu lze koni podávat nápoje obohacené o eletrolyt Condit Speciál, který zkrmujte 30 -60 min. po tréninku, nebo vytrvalostím doběku. Usnadní se tím tak regenerace svalové hmoty, urychluje znovuobnovení svalového glykogenu. Condit Special obsahuje aktivní látky podorující růst (elektrolyt).

V granulích jsou již obsaženy obiloviny v optimálním poměru (kukuřice, oves, ječmen), a proto není v žádném případě vhodné přikrmovat další obiloviny.

Granule udržují koně v kondici během období práce bez ztráty osvalení a umožňují rychlé a efektivní doplnění energie po náročném období práce.

Pro zimní období velmi dobře na ni navazuje Th Lehká práce kompletní sport.

Je nutno zkrmovat dostatek kvalitního sena s přístupem k lisovanému solnému lizu bez vitamínů a mikroprvků a k pitné vodě.

V období klidu doporučujeme denní dávku směsi 1,5 až 2,5 kg. Pro období 10 dnů před soutěží a po soutěži AGROBAC doporučuje krmnou dávku doplnit o výrobky řady Condit prosnazší regeneraci svalové hmoty.

Orientační dávkování Th Western kompletní při střední zátěži a pro zlepšení kondice:
Živá hm. koněkg350400450500
Th Endurancekg1,51,82,02,2
obiloviny (jč, pš, kuk.)kg----