Trenér a jezdec: Vjaceslav Šamšurin, Stáj Rokyta advokát Bílovec, nejlepší klusá
Inpost UH.

Th Dostih zimní

Granule Th Dostih zimní jsou připraveny pro špičkové dostihové a klusácké koně mimo hlavní sezónu, zimní období, pro období regenerace po těžkém dostihu a v období při zranění.

Zabezpečují speciální výživu koní pro udržení vysoké kondice a osvalení po závodech. Obsahují vyšší hladinu jedinečného komplexu EMAC a všechny potřebné živiny v optimálním poměru.

Při přechodech u různých druhů Th granulí provádějte 3 denní postupné navykací období.

Je vhodné zkrmovat tyto granule v celém období po sezóně, i když je minimální práce. Zabráníte tak hubnutí a ztrátě kondice koně.V zimním období koně na výživě s těmito granulemi se organismus lépe aklimatizuje a snadněji přejde na zátěžové granule Th Dostih zátěž.

Granule Th Dostih zimní jsou vhodné pro regenerační období 2 - 3 dnů po těžkém dostihu, úplná dieta od všech jadrných krmiv není vhodná, spíše školdivá. Po těžkém dostihu nebo práci snižte dávkování granulí na 0,6 až 0,9 kg na den, t.j. 25 - 30 % původní dávky před dostihem. Dávku ovsa snižte na 70 % a přidejte 30 % zrna kukuřice s postupným 4. denním zvyšováním granulí a ovsa na 100 % původní dávky. Zrychlíte tímto postupem odvod zplodin metabolismu ze svalové tkáně.