15. Condit Special

Majitel: Dostihová stáj Srubovka

Stáj: Srubovka-Th Troubecká

Trenér: Antonín Novák 

Kůň: Gernia,

15. Condit Special

Majitel: Josef Piruch

www.piruch.cz

tel: 739 014 689

Condit Speciál je doplňkové krmivo pro koně - elektrolyt vyráběný fy Agrobac. Vedle efektu zrychlení regenerace podporuje tvorbu červených krvinek a zvyšuje transportní kapacitu krve pro přenos kyslíku. Urychluje znovuobnovení svalového glykogenu a celkově výrazně zvyšuje účinnost a výkonost celého organismu.

Pokud je koni podán od 30 do 60 minut po skončení tréninku, podporuje rozvoj a nárůst svalových partií.

Obsahuje 13 minerálních látek a stopových prvků, nukleotidy, 20 různých vitamínů a další biologicky aktivní látky.

Tento elektrolyt velmi vhodně navazuje na Th výživu, doplňuje obsah minerální výživy koně po náročné těžké zátěži. Je vhodné jej kmit také na počátku a na konci pracovní sezóny - krátkodobě 1 týden doplnit krmnou dávku koně o tento elektrolyt. Stimuluje se tak rychlejší výměna srsti a nástup do pracovní kondice.

Doporučená denní dávka (DDD): 5 g/100 kg živé hmotnosti. Je vhodné ji rozložit na dvě části - 1/3 při ranním krmení, 2/3 při večerním krmení. V případě zkrmování 1 x denně doporučujeme dávkovat elektrolyt do večerního krmení. Condit Speciál je sypký, jeliko má vyšší stabilitu aktivních látek oproti tekutým formám. Elektrolyt se vmíchává do vlhčeného krmení, nebo se může rozpustit do napáječky, kam půjde kůň po práci.

Maximální přípustný denní přídavek dikalciumfosfátu při současném podávání Conditu Speciál je 8 g na koně. Nekombinujte s jiným vitaminózním přípravkem z důvodu předávkování.