16. Condit Energy

Dostihová stáj: Advokát Bílovec

Jezdec: JUDr. Lubomír Rokyta

 

16. Condit Energy

Tréninkové centrum Jan Demele

jandemele@seznam.cz

tel.: 603 385 083

Condit Energy je doplňkové krmivo pro koně ke zvýšení výkonnosti před dostihem - energetický doplněk fy Agrobac. Je to speciální varianta - nadstavba výrobků řady Condit určená pro předdostihovou fázi přípravy. Hlavním efektem je zvýšení efektivnosti procesu buněčného dýchání, zvýšení využitelnosti kyslíku buňkami a tím i zvýšení výkonnosti svalových buněk. Podporuje tvorbu svalového glykogenu, zvyšuje efektivní využití energetických rezerv a výtěžnost při odbourávání tuků v anaerobním prostředí. Urychluje znovuobnovení svalového glykogenu po práci a celkově výrazně zvyšuje účinnost a výkonnosgt celého organismu.

Zkrmuje se špičkovým závodním koním dostihovým, parkurovým, všestrannostním, klusáckým v krátkém období 4 - 6 dnů před dostihem. Zkrmuje se koni pouze v ranním krmení v dávce 1 tableta na 100 kg živé hmotnosti koně, t.j. 4 - 6 tablet denně podle velikosti koně, plemene, druhu práce. Optimální doba zkrmování je 5 hodin před vlastním dostihem.

V žádném případě nedoporučujeme zkrmovat déle něž 6 dnů před dostihem.

Je to speciální přípravek určený k dosažení maximální využitelnosti kyslíku a tím maximálního zisku energie. Obsahuje látky, rychle metabolizovatelné zdroje energie a důležité koenzymy, které se podílí na efektivním vnitrobuněčném dýchání (maximální zisk energie ve formě makroergických  vazeb).