5. Th Parkur zimní

Majitel: Matulová,
Stáj: Belcredi,
jezdec Miloslav Příhoda jr.
foto: Ing. Aleš Rusek,
 

5. Th Parkur zimní

Majitel: Rovina Hulín a.s.,

Tréninkové středisko Jan Demele,

jandemele@seznam.cz, tel.: 603 385 083

Granule Th Parkur zimní jsou určeny pro sportovní parkurové, drezůrní koně v zimním klidovém odbobí s nižším  stupněm zátěže, dále pro koně v dlouhodobé lehké práci, pro regeneraci po sportovní zátěži, pro zimní období s nižším stupněm práce, víkendové ježdění a hobby koně.

Jsou rovněž vhodné pro koně s dlouhodobou postupnou zátěží (např. jízdní policie), se specifickými nároky na celodenní připravenost, klidnou práci a snadnou ovladatelnost - drezůra a ponny.

Obsahují nižší dávku jedniečného komplexu EMAC, optimální poměr energie, dusíkatých látek a minerální výživy vzhledem k Th Parkur zátěž, ale velmi dobře na něj navazují. Udržují koně v kondici během období s nižší prací bez výrazné ztráty osvalení a umožní rychlou a efektivní regeneraci po náročném období zátěže.

Granule se zkrmují v závislosti nas živé hmotnosti koně, zdravotním stavu, kondici a stupni zátěže. Denní dávku granulí a ovsa je vhodné denně upravovat vzhledem k prováděnému druhu práce nebo odpočinku (+/- 0,4 kg ovsa a granulí na den). 

Orientační dávkování Th Parkur zimní a ovsa při lehké zátěži a udržovací dávce:
Živá hm. koněKg400450500550
Th Parkur zimníKg0,80,91,01,1
OvesKg1,31,41,51,6