7. Th Lehká práce kompletní

Majitel: Jiří Malý, tel: 606 741 720

Stáj: Montana, Kůň Hvězda

www.stajmontana.wbs.cz

7. Th Lehká práce kompletní

Tréninkové středisko Jan Demele

tel.: 603 385 083

jandemele@seznam.cz

Granule Th Lehká práce obsahují nižší hladinu EMAC komplexu, všechny potřebné obiloviny (oves, ječmen, kukuřici) a optimální poměr energie, dusíku, makroprvků, mikroprvků a všech potřebných živin.

Th Lehká prácejsou určeny pro výživu sportovních parkurových, drezůrních, hobby, pony a pracovních koní mimo sezónu v zimním klidovém období. Je vhodné je zkrmovat také při lehké zátěži během sezóny, regeneraci po těžké práci, po úrazech a zranění. Je rovněž vhodná pro příležitostně pracující (tzv. víkendové) koně, hobby, málo a nepravidelně pracující koně s mírnou zátěží.

V období regenerace nebo zranění snižte denní dávku granulí o 20-30 % z předchozí denní dávky, usnadníte tak rychlejší obnovu tkání a zploin metabolismu po těžké zátěži.

Granulovaná kompletní směs udržuje koně v dobré kondici, omezuje ztrátu svalové hmoty během období s nižší prací. Na jaře umožní rychlejší a snadnější přechod do plné, pracovní kondice se zátěžovým druhem granulí Th Střední práce kompletní.

Granule zkrmujte s dostatkem kvalitního sena 6 až 8 kg (ad libitum) a přístupem k lisovanému solnému lizu bez vitamínů a mikroprvků a nezávadné pitné vodě. 

Orientační dávkování Th Lehká práce kompletní při střední zátěži a pro udržení kondice:
Živá hm. koněkg400450500550
Th Lehká prácekg1,21,51,82,0
Oves, ječmen, kuk.kg----