8. Th Střední práce kompletní

Majitel: Jiří Malý, tel.: 606 741 720

Stáj: Montana, Kůň: Hvězda

www.stajmontana.wbs.cz

8. Th Střední práce kompletní

Majitel a stáj: JK Hradec nad Moravicí

Koně: Zoran, Zafír

Kočí: Pavel Živníček, přísedící: Josef Živníček jr.

jkhradec@seznam.cz, foto: Eva Živníčková

1. místo Moravský halový vozatajský pohár

Trojanovice 19.2.2011

Granule Th Střední práce komplet jsou určeny k výživě všech sportovních a pracovních koní (parkurových, všestranostních, práce v lese, práce ve spřežení, pro plemenné hřebce v připouštěcí sezóně), během sezóny a období pravidelné práce. Jsou vhodné z kompletních krmiv pro I. a II. aklimatizační období.

Obsahují vyšší hladinu jedinečného ko´mplexu EMAC v optimálním poměru všechny potřebné živiny a také obilovin (oves, ječmen, kukuřice) a proto není vhodné tyto granule dále doplňovat jakýmikoliv jadrnými nebo minerálně vitaminovými krmivy.

Jsou vhodné pro koně s potřebou zlepšení kondice, obnovy a růstu svalstva partií plece, horní linie a zádi. Při těžké práci doporučujeme krmit o cca 0,4 až 0,8kg směsi Th Střední práce komplet více, než při střední zátěž.

V případě požadavku na zlepšení osvalení a zlepšení kondice zkrmujte dávku směsi minimálně pro střední, až těžkou zátěž. Při těžké práci doporučujeme krmit denně více o cca 0,5 - 1,0 kg granulí Th Střední práce kompletní, než při střední práci.

Při vysoké tréninkové zátěži a v období soutěží lze výkon koně doplnit krátkodobým zařazením speciálních výrobků řady Condit (elektroly Condit Special).

Po ukončení pracovní sezóny, nebo pro 3 denní období regenerace doporučujeme přejít na zimní granule Th Lehká práce sport.

Orientační dávkování Th Střední práce kompletní při střední zátěži a pro zlepšení kondice:
Živá hm. koněkg400450500550
Th Střední prácekg1,51,82,02,2
Oves, ječmen, kuk.kg----