9. Th Western kompletní

Jezdec a majitel: Vlastimil Sedláček,

kůň: Monty Blue Sky, stáj: Autodemont 

tel.: 602 780 607, 585 37 80 77,

www.autodemont.cz, autodemont@volny.cz

Foto: Jiří Zach, kůň roku 2005

9. Th Western kompletní

Majitel: Jana Baštová, trenér: Esther Weberová

Kůň: Zips Technique

2 x ME bronz 2008, CZQHA Youth a Open Allround Champion

Granule jsou určeny pro výživu westernových koní v dlouhodobou zátěží se specifickými nároky na celodenní připravenost, střední až těžkou práci a snadnou ovladatelnost.

Granule obsahují jedinečný komplex EMAC, všechny potřebné živiny a obiloviny v optimálním poměru (mají nejvyšší podíl kukuřice, nejméně ovsa, ječmene) a proto není vhodné přikrmovat další obiloviny. Velmi vhodné granule pro koně citlivé na oves (avenin).

Granule jsou vhodné pro pracující koně s požadavkem na zvýšení osvalení a kondice při podmínce pravidelné práce.

Granule udržují koně v kondici během období práce bez ztráty osvalení a umožňují po náročném období těžké práce rychlé a efektivní doplnění energie při regeneraci se sníženým dávkováním o 50 %..

V posezonním zimním období je možné snížit dávkování o 50 - 60 % oproti sezoně, nebo přejít na udržovací dávku Th Lehká práce kompletní.

Pro období 5-10 dnů před těžkými závody doporučujem krmnou dávku doplnit o výrobky řady Condit (elektrolyt Condit Speciál, energetický doplněk Condit Energy). Usnadní se tak příprava na zátěž a následnou snadnější regeneraci svalové hmoty po únavě.

Je nutno zkrmovat dostatek kvalitního sena s přístupem k lisovanému solnému lizu bez vitamínů a mikroprvků a k pitné vodě.

Doporučujeme denní dávku granulí upravovat dle prováděné práce, zdravotního stavu a kondice koně +/- 1 kg granulí.

Orientační dávkování Th Wester a ovsa při střední zátěži:
Živá hm. koněkg350400450500
Th Westernkg1,01,51,82,0
Oves, ječmen, kuk.kg----